SEO ABC: ką daryti, kad mane atrastų Google?

Turite internetinį verslą, bet norite, kad jis būtų populiaresnis ir paklausesnis? Jei taip, Jums reikalinga SEO specialistų pagalba. Žemiau supažindinsime kaip Jūsų tikslas gali būti pasiekiamas.

SEO pradžia

Pradžioje pravartu suprasti, kokiais raktažodžiais norite būti randami. Tai padaryti galima analizuojant konkurentus bei įsijaučiant į potencialių klientų vaidmenį. Tai yra, Jūs privalote mąstyti taip kaip mąstytų žmonės ieškantys paslaugos ar prekės. Pateiksime trumpą ir greitą instrukciją, kaip optimizuoti puslapį konkrečiam raktažodžiui. Kaip pavyzdį naudosime šį puslapį https://www.ld.lt/privalomasis/technine-pagalba-kelyje. Jo pagrindinis darbinis raktažodis butų “pagalba kelyje”.

Sekantis SEO žingsnis

Turite raktažodį. Kas toliau? Dabar reikia stengtis, kad raktažodis būtų siejamas su Jūsų puslapiu. Kaip tai padaryti? Geriausias būdas – puslapio turinio papildymas. Google indeksuoja puslapį ir jame esamą informaciją. Todėl jei Google pastebės, kad konkrečiame puslapyje pateikti tam tikri raktažodžiai, tai šį puslapį priskirs būtent tiems raktažodžiams. Taip žmonės įvesdami į paiešką žodžius gali rasti ir Jūsų jau optimizuotą puslapį.

SEO gudrybė padedanti pasiekti aukštesnes pozicijas Google paieškoje

Norint pasiekti aukštesnes pozicijas paieškoje reikalingas aukštas puslapio autoritetas. Bet kas tai? Autoritetas, tai reitingas, pagal kurį paieškų sistemos rikiuoja puslapius su tam tikru raktažodžiu. Šį reitingą padidinti gali daugybė veiksnių, bet vienas populiariausių – išorinių nuorodų turėjimas. Išorinė nuoroda – tai Jūsų puslapio nuoroda patalpinta kituose svetainėse. Taigi norint padidinti autoritetą reikalingas platus išorinių nuorodų pasiskirstymas.

Štai ir visi SEO pagrindai norint būti matomiems Google. Norint turėti ir palaikyti puikias pozicijas rekomenduotina kreiptis į SEO specialistus, kurie visą sunkų darbą atliks už jus.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>